58 Állás | 14 Cég

Rakodó, komissiózó, targoncavezető

GYÁRTÁS, TERMELÉS Biatorbágy

Állás Logisztika, raktározás

Leírás

Osztrák tulajdonú, szállítmányozással, raktározással és expressz küldeményekkel foglalkozó multinacionális cég keres munkatársakat csapatába.
Munkavégzés helye: Biatorbágy
Munkarend: 3 műszak – 8 óra hétfőtől-péntekig

Jelenleg pályázható pozíciók

Targoncás – Raktáros (3 műszak): Br. 255.000 Ft/hó + 30% műszakpótlék + Br. 55.000 Ft/hó jelenléti + teljesítmény bónusz, + 6. hó után Br. 37.500 Ft/hó cafeteria. (magasemelésű targoncavezetői tapasztalat előny)

Raktári árukezelő (3 műszak): Br. 225.000 Ft/hó + 30% műszakpótlék + Br. 55.000 Ft/hó jelenléti + teljesítmény bónusz, + 6. hó után Br. 37.500 Ft/hó cafeteria.

Budapest, Tatabánya, Bicske, Pusztaszabolcs, Csemő, Cegléd, Monor irányából ingyenes céges busszal a bejárás megoldott. Jelentkezni e-mailen “Biatorbágy logisztika” jeligére lehet a toborzas

Azonosító #1809 Munkavégzés helye Biatorbágy Iparág Logisztika, raktározás Típus kétműszakos Pozíció Rakodó, komissiózó, targoncavezető Karrier szint pályakezdő Munkarend teljes munkaidő

Feladatok és elvárások

itt tekintheted át az állás betöltéséhez szükséges követelményeket

Feladatok
Elvárások
Előny, de nem feltétel
Nyelvek
Megértés
Beszéd
Írás

Fizetés és juttatások

minden, amit kínálunk

kétműszakos 240.000-280.000 /hónap
Juttatások Targoncavezető: Bér: Br. 255.000 Ft/hó + 30% műszakpótlék Rakodó és komissiózó Bér: Br. 225.000 Ft/hó + 30% műszakpótlék 6. hó után Br. 37.500 Ft/hó cafeteria. Jelenléti bónusz a raktáros és targoncás pozícióban br. 45.000 Ft. a kisegítőknek pedig br. 30.000 Ft.

Céginformáció

Rövid áttekintés a cégről

GYÁRTÁS, TERMELÉS

kérjük töltsd ki az alábbi jelentkezési űrlapot

Kapcsolatfelvétel

S-Forrás Kft. - Minden jog fenntartva. Az oldalt az Indulj@Weben! üzemelteti.