58 Állás | 14 Cég

Egerbe keresünk termelési operátort

GYÁRTÁS, TERMELÉS Budapest

Állás Logisztika, raktározás

Leírás

Termelési operátort keresünk Egerbe hosszú távra. Feladatok: hullámpapír konténerek és belső elválasztók szakszerű összeállítása munkautasítás alapján. Bérezés: br. 1100 Forintos alap órabér + bejárás támogatás (bérlet vagy 9Ft/km) + 3. hónaptól br. 20.000 Ft. premium, 6. hónap után br. 1200 Ft órabér + br. 25.000 cafeteria. Munkaidő: heti 4 nap 6.00 – 16.30 óráig.

Azonosító #1836 Munkavégzés helye Budapest Iparág Logisztika, raktározás Típus egyműszakos Pozíció Egerbe keresünk termelési operátort Karrier szint pályakezdő Munkarend teljes munkaidő

Feladatok és elvárások

itt tekintheted át az állás betöltéséhez szükséges követelményeket

Feladatok
Elvárások
Előny, de nem feltétel
Nyelvek
Megértés
Beszéd
Írás

Fizetés és juttatások

minden, amit kínálunk

egyműszakos 1.100 - 1.200 /óra
Juttatások - Br. 1.100 Ft. órabér - Bérlet vagy bejárás támogatás 3. hónap után br. 20.000 Ft. premium 6. hó után béremelés és cafeteria

Céginformáció

Rövid áttekintés a cégről

GYÁRTÁS, TERMELÉS

kérjük töltsd ki az alábbi jelentkezési űrlapot

Kapcsolatfelvétel

S-Forrás Kft. - Minden jog fenntartva. Az oldalt az Indulj@Weben! üzemelteti.