33 Állás | 14 Cég

Biatorbágyra keresünk operátort, minősgellenőrt

GYÁRTÁS, TERMELÉS Budapest

Állás Logisztika, raktározás

Leírás

Biatorbágyi, raktározással és gyártással foglalkozó multinacionális cég keres munkatársakat bővülő, lendületes csapatába 3 műszakos munkarendbe.

Betölthető pozícióink:
– Operátor
– Minőségellenőr
– Targoncavezető

Amit kérünk: hasonló területen szerzett tapasztalat, megbízhatóság, precíz munkavégzés

Amit biztosítunk:

Operátor
br. 1.300 Ft. + 30% műszakpótlék, + nettó 15.000 Ft. jelenléti bónusz, + belépési bónusz (egyszeri) 15.000 Ft.

Próbaidő után br. 1.300 Ft., + 30% műszakpótlék, + nettó 15.000 Ft. jelenléti bónusz, +szezon bónusz nettó 15.000 Ft./hó, + br. 37.500 Ft. cafeteria, + belépési bónusz (egyszeri) 30.000 Ft.

Minőségellenőr
Próbaidő alatt br. 1.500 Ft. + 30% műszakpótlék, + nettó 15.000 Ft. jelenléti bónusz, + belépési bónusz (egyszeri) 15.000 Ft.

Próbaidő után br. 1.500 Ft., + 30% műszakpótlék, + nettó 15.000 Ft. jelenléti bónusz, +szezon bónusz nettó 15.000 Ft./hó, + br. 37.500 Ft. cafeteria, + belépési bónusz (egyszeri) 30.000 Ft.

Targoncavezető:
Próbaidő alatt br. 1.300 Ft. + 30% műszakpótlék, + nettó 15.000 Ft. jelenléti bónusz, + targoncavezetői kompenzáció 190 – 230 Ft./óra, + belépési bónusz (egyszeri) 15.000 Ft.

Próbaidő után br. 1.300 Ft., + 30% műszakpótlék, + nettó 15.000 Ft. jelenléti bónusz, + br. 37.500 Ft. cafeteria, + targoncavezetői kompenzáció 190 – 230 Ft./óra, + szezon bónusz nettó 15.000 Ft./hó, + br. 37.500 Ft. cafeteria, + belépési bónusz (egyszeri) 30.000 Ft.

Amivel még számolhatsz:
• Jó csapat
• Céges rendezvények
• Egészségszűrő programok
• Kedvezményes nyaralási lehetőségek
• Gyümölcsnap
• Túlóra lehetőség stb.
• Ajánld a barátod program (+ bónusz!)

Ingyenes céges buszokkal a bejárás az alábbi településekről megoldott: Tatabánya, Budapest, Vértesszőlős, Bicske, Csabdi, Mány, Zsámbék, Felcsút, Csemő, Cegléd, Albertirsa, Pilis, Nyáregyháza, Monor, Üllő, Érd, Tárnok, Ercsi, Pusztaszabolcs.

Jelentkezni e-mailen lehet a toborzas@s-forras.hu címen “Biatorbágy” jeligére lehet.

Azonosító #1910 Munkavégzés helye Budapest Iparág Logisztika, raktározás Típus kétműszakos Pozíció Biatorbágyra keresünk operátort, minősgellenőrt Karrier szint pályakezdő Munkarend teljes munkaidő

Feladatok és elvárások

itt tekintheted át az állás betöltéséhez szükséges követelményeket

Feladatok
Elvárások
Előny, de nem feltétel
Nyelvek
Megértés
Beszéd
Írás

Fizetés és juttatások

minden, amit kínálunk

kétműszakos 280-300.000 /hónap
Juttatások

Céginformáció

Rövid áttekintés a cégről

GYÁRTÁS, TERMELÉS

kérjük töltsd ki az alábbi jelentkezési űrlapot

Tartalom nem elérhető.

Kapcsolatfelvétel

S-Forrás Kft. - Minden jog fenntartva.