Állás leírása

Csatlakozz hozzánk Üllőre Csoportvezetőként!

Egy dinamikusan fejlődő, multinacionális nagyvállalathoz keresünk CSOPORTVEZETŐT Üllőre!

Feladatok:

– raktárosok irányítása

– problémamegoldás

– raktári rend , fenntartatása, szektorok ellenőrzése

– dolgozók irányítása, koordinálása

– logisztikai folyamatokhoz, kapcsolódó dokumentációk kezelése

– hatékony együttműködés a többi vezetővel

– jó kommunikációs készség

– vállalat irányítási rendszerek, excel alap ismerete és használata

Elvárások:

– legalább 2 éves csoportvezetői tapasztalat

– középfokú végzettség

– állóképesség, dinamikus, felelősségteljes személyiség

– kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség

– megbízhatóság

– többműszakos munkarend vállalása (délelőtti és délutáni műszakok)

– „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

– érvényes targonca jogosítvány

– autóalkatrész kereskedelemben szervezett tapasztalat

Amit kínálunk:

– br.: 620.000 Ft/hó + műszakpótlék + cafetéria

– ingyenes céges buszjárat, üzemanyagtámogatás 15Ft/km

– felelősségteljes, önálló, innovatív munkavégzés

Jelentkezni kizárólag fényképes önéletrajzzal lehet!

Azonosító: #5965
Munkavégzés helye: Üllő
Iparág: Raktáros
Pozíció: Csoportvezető
Karrier szint: pályakezdő
Időbeosztás: egyműszakos
Céges busz: nincs
Szállás: nincs