Állás leírása

Egy szigetszentmiklósi kertészethez keresünk FUVARSZERVEZŐ kollégát!

MUNKAIDŐ: Hétfőtől péntekig, 8:00-16:30-ig

FELADATOK:

  • Nemzetközi közúti fuvarok szervezése
  • Beszállító partnereknek a rendelések leadása és a visszaigazolások lekövetése
  • Kapcsolattartás és együttműködés az ügyfelekkel, fuvarozókkal
  • Szállítási megbízások precíz kivitelezése, nyomon követése és teljes körű adminisztrációja.
  • EKAER rendszer működtetése

AMIT KÉRÜNK:

  • Magabiztos Ms Office ismeret
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Legalább középfokú végzettség
  • Precíz, jó szervezőképesség, fontossági sorrend alkalmazása

ELŐNY, de nem feltétel:

  • Német nyelvtudás
  • Fuvarszervezésben / szállítmányozásban szerzett tapasztalat
  • Kertészeti ismeretek

Bérezés egyéni megbeszélés alapján!

A bejárást egyénileg kell megoldani, DE

Támogatás: 15 Ft/km

Azonosító: #3361
Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós
Iparág: Fuvarszervező
Pozíció: LOGISZTIKAI ADMINISZTRÁTOR – Szigetszentmiklós
Karrier szint: 1-3 év
Időbeosztás: egyműszakos
Céges busz: bejárás támogatása
Szállás: nincs