Állás leírása

Egy budapesti, festékek gyártásával foglalkozó vállalathoz keresünk HITELKONTROLLER kollégát!
FELADATOK:
– Vállalat kintlévőségeinek nyilvántartása, minősítése, kezelése és folyamatos monitorozása
– Ügyfelekkel való kapcsolattartás, fizetési késedelemről való informálás
– Vevői megrendelések engedélyezése
– Hivatalos levelezés lebonyolítása
– Hátralékos ügyfelek esetében intézkedési terv készítése, intézkedések megtétele
– Részletfizetési megállapodások kidolgozása, kezelése
– Dokumentációk, riportok készítése
– Kapcsolattartás ügyfelekkel, társterületekkel, a követelés behajtására irányuló peres és peren kívüli eljárásokban résztvevő harmadik felekkel (ügyvédekkel, felszámolókkal, végrehajtókkal)
ELVÁRÁSOK:
– Felsőfokú (közgazdasági, pénzügyi) végzettség vagy folyamatban lévő szakirányú főiskola/egyetem
– Középfokú angol nyelvtudás
– Magas szintű kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
– Önálló munkavégzés, határozottság, udvarias fellépés
– Jó problémamegoldó és stressz tűrő képesség
Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, bérigény megjelölésével lehetséges!
Azonosító: #2298
Munkavégzés helye: Budapest
Iparág: Hitelkontroller
Pozíció: HITELKONTROLLER – Budapest 23.ker
Karrier szint: 1-3 év
Időbeosztás: egyműszakos
Céges busz: nincs
Szállás: nincs