Állás leírása

KOMISSIÓZÓ pozícióra keresünk munkatársakat Gyálra INGYENES TARGONCAVEZETŐ KÉPZÉSSEL – 1 év hűség esetén.

AMIT KÍNÁLUNK:

Elérhető bruttó: 322.000 Ft/hó (túlóra nélkül)

+ max. 20%-os bónusz
Jogosítvány megszerzése után béremelés (br. 472.500 Ft/hó + juttatások)!

+ br. 200.000 Ft BELÉPÉSI BÓNUSZ

+ Nettó 15.000 Ft cafetéria (5.000 Ft az első egész hónaptól, + 10.000 Ft a harmadik hónaptól)

AMIT KÉRÜNK: korábbi raktári/komissiózó tapasztalat

MUNKAIDŐ: 3 műszakos, 8 órás munkavégzés, túlóra lehetőséggel

INGYENES CÉGES BUSZOK: Albertirsa, Alsónémedi, Budapest, Bugyi, Bénye, Cegléd, Ceglédbercel, Csévharaszt, Dabas, Dánszentmiklós, Dunaharaszti, Gomba, Gyál, Gyömrő, Hernád, Káva, Maglód, Monor, Monorierdő, Nyáregyháza, Ócsa, Örkény, Pánd, Pilis, Sülysáp, Táborfalva, Újlengyel, Üllő, Vecsés, Taksony, Tóalmás, Kóka, Dunaújváros, Iváncsa, Ercsi, Százhalombatta, Zagyvarékas, Szolnok, Tiszaföldvár!

Üzemanyag támogatás: 15 Ft/km.

Azonosító: #3275
Munkavégzés helye: Gyál
Iparág: Komissiózó
Pozíció: Komissiózó munkakör TARGONCAVEZETŐ TANFOLYAMMAL
Karrier szint: pályakezdő
Időbeosztás: egyműszakos
Céges busz: van
Szállás: nincs