Állás leírása

Szívesen dolgozol raktárban, komissióztál már, de még nincs meg a targoncavezetői engedélyed?

Szerezd meg költségek nélkül, hosszútávú munkalehetőség keretében az S-Forrással!

Várunk újonnan alakult gyáli logisztikai partnerünkhöz!

Dolgozz velünk és keress pénzt már a tanfolyam ideje alatt is!

AMIT KÍNÁLUNK:

Képzés ideje alatt: nettó 250.000 Ft/hó

Sikeres vizsga után: nettó 271.000 Ft/hó

+ br. 50.000 Ft belépési bónusz

+ br. 37.500 Ft/hó cafetéria

AMIT KÉRÜNK: korábbi raktári tapasztalat

MUNKAIDŐ: 3 műszakos, 8 órás munkavégzés, túlóralehetőséggel

INGYENES CÉGES BUSZOK:

Budapest, Gyál, Alsónémedi, Ócsa, Újlengyel, Bugyi, Kakucs, Monor, Csévharaszt, Nyáregyháza, Vecsés, Üllő, Pilis, Albertirsa, Ceglédbercel, Cegléd, Káva, Pánd, Gomba, Uri, Mende, Maglód, Sülysáp, Dánszentmiklós, Monorierdő, Táborfalva, Örkény, Hernád, Dabas irányából!

Azonosító: #3275
Munkavégzés helye: Budapest, Gyál
Iparág: Komissiózó
Pozíció: KOMISSIÓZÓ MUNKAKÖR TARGONCAVEZETŐ TANFOLYAMMAL
Karrier szint: pályakezdő
Időbeosztás: több műszakos
Céges busz: van
Szállás: nincs