Állás leírása

Egy stabil hátterű, nemzetközi logisztikával foglalkozó céghez, BIATORBÁGYRA keresünk precíz és talpraesett RAKTÁRI ADMINISZTRÁTOR kollégákat, akik rendelkeznek gyakorlati tapasztalattal logisztikai raktár adminisztráció területén!

IDŐBEOSZTÁS: 3 műszakos, 8 órás munkarend, szabad hétvégékkel!

BÉREZÉS: br. 1580 Ft / óra

Ami mellé jár:

+ 30% műszakpótlék

+ első hónaptól kezdve nettó 15.000 Ft/hó jelenléti bónusz

+ br. 37.500 Ft./hó cafeteria, a 3. ledolgozott hónaptól

Elérhető nettó bér (3. hónaptól): 253.000 Ft.

FELADATOK:

  • Beszállítói és a raktári társosztályok közötti zökkenőmentes kommunikáció biztosítása,
  • Vevőtől érkező megrendelések kezelése és továbbítása az operáció felé,
  • Számlákkal kapcsolatos problémák kezelése,
  • Készlettel kapcsolatos riportok elkészítése, kapcsolódó problémák kezelése,
  • Folyamatos kapcsolattartás a szállítókkal,
  • Napi és heti szintű alapanyag beszállítási tervek készítése,
  • Végáru (FG) kiszállítással kapcsolatos információk feltöltése WMA rendszerbe,
  • Napi riportok elkészítése és továbbítása,
  • Végáru (FG) kiszállításhoz kapcsolódó napi összesítő file rendszeres kitöltése és naprakészen tartása

CÉGES BUSZ:

Budapest, Tatabánya, Bicske, Herceghalom, Tabajd, Alcsútdoboz, Csabdi, Mány, Zsámbék, Felcsút, Vértesszőlős irányából ingyenesen megoldott

SZÁLLÁS: ehhez a lehetőséghez nem tudunk szállást ajánlani

Azonosító: #2915
Munkavégzés helye: Biatorbágy
Iparág: Raktári adminisztrátor
Pozíció: RAKTÁRI ADMINISZTRÁTOR – Biatorbágy
Karrier szint: 1-3 év
Időbeosztás: több műszakos
Céges busz: van
Szállás: nincs