Állás leírása

Logisztikai koordinátort keresünk Vecsésre!

Főbb feladatok, munkák:

  • Szállítmányok okmányainak ellenőrzése, rögzítése
  • Fuvarozással kapcsolatos szervezési és adminisztratív feladatok
  • Megrendelések kezelése, nyomon követése és riportálása
  • Napi kapcsolattartás a vevőkkel és szállítmányozókkal
  • Társosztályokkal való együttműködés (pénzügy, vám, raktár)

Munkaidő: H-P-ig, 08:00-17:00-ig

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 3-5 éves logisztikai vagy raktározási tapasztalat
  • Raktárkezelő programok kezelésében szerzett jártasság
  • Angol nyelvismeret alap-közép szinten (kapcsolattartás az ügyfelekkel írásban)
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek (Word, Excel, MS Access)

Előny:

  • Szállítmányozási területen szerzett tapasztalat
  • Vámmal kapcsolatos jártasság

Amit kínálunk:

  • Cafeteria (Szép kártya) 22.000.- Ft
  • bejárás támogatás (bérlet vagy 15 Ft/km)
  • változatos feladatok egy barátságos, lendületes és fiatalos csapatban

Jelentkezni fényképes Önéletrajzzal, illetve BÉRIGÉNY megjelölésével pusok.bianka@s-forras.hu e-mail címen lehet.

Azonosító: #5084
Munkavégzés helye: Vecsés
Iparág: logisztikai koordinátor
Pozíció: LOGISZTIKAI KOORDINÁTOR – Vecsés
Karrier szint: 3-5 év
Időbeosztás: egyműszakos
Céges busz: bejárás támogatása
Szállás: nincs