Állás leírása

Van érettségid és dolgoztál már adminisztratív területen?

Ha jó a problémamegoldó képességed és szeretnél értékes szakmai tapasztalatokat szerezni, JELENTKEZZ VELÜNK!

Egy stabil hátterű, nemzetközi logisztikával foglalkozó cég magyarországi telephelyére, BIATORBÁGYRA keresünk precíz és talpraesett RAKTÁRI ADMINISZTRÁTOR kollégákat, akik rendelkeznek gyakorlati tapasztalattal logisztikai raktári adminisztráció területén!

IDŐBEOSZTÁS: 3 műszakos, 8 órás munkarend, szabad hétvégékkel!

BÉREZÉS: br 1490 Ft / óra

ami mellé jár:

+ 30% műszakpótlék

+ első hónaptól kezdve nettó 15.000 Ft./hó jelenléti bónusz

+ br. 37.500 Ft./hó cafeteria, a harmadik ledolgozott hónaptól

FELADATOK:

– Beszállítói és a raktári társosztályok közötti zökkenőmentes kommunikáció biztosítása,

– Vevőtől érkező megrendelések kezelése és továbbítása az operáció felé,

– Számlákkal kapcsolatos problémák kezelése,

– Készlettel kapcsolatos riportok elkészítése, kapcsolódó problémák kezelése,

– Folyamatos kapcsolattartás a szállítókkal,

– Napi és heti szintű alapanyag beszállítási tervek készítése,

– Végáru (FG) kiszállítással kapcsolatos információk feltöltése WMA rendszerbe,

– Napi riportok elkészítése és továbbítása,

– Végáru (FG) kiszállításhoz kapcsolódó napi összesítő file rendszeres kitöltése és naprakészen tartása

CÉGES BUSZ:

Budapest, Tatabánya, Bicske, Herceghalom, Tabajd, Alcsútdoboz, Csabdi, Mány , Zsámbék , Felcsút, Vértesszőlős irányából ingyenesen megoldott

SZÁLLÁS: ehhez a lehetőséghez nem tudunk szállást ajánlani

Azonosító: #1559
Munkavégzés helye: Biatorbágy
Iparág: Raktári adminisztrátor
Pozíció: RAKTÁRI ADMINISZTRÁTOR – Biatorbágy
Karrier szint: 1-3 év
Időbeosztás: több műszakos
Céges busz: van
Szállás: nincs