Állás leírása

Egy dinamikusan fejlődő, multinacionális nagyvállalathoz keresünk műszakvezetőt Üllőre!

Feladatok:

  • csoportvezetők irányítása, koordinálása
  • logisztikai, raktárkezelési szabályzatok betartatása
  • logisztikai folyamatokhoz, kapcsolódó dokumentációk kezelése
  • raktári adminisztrációs feladatok elvégzése ( jelentés készítés, kimutatás készítés)
  • túlóra, műszak, tervezése

Elvárások:

  • legalább 3 éves raktározási csoportvezetői tapasztalat
  • vállalat irányítási rendszerek ismerete használata, excel alapismerete és használata
  • középfokú végzettség
  • dinamikus, felelősségteljes személyiség
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • megbízhatóság
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

  • érvényes targoncavezetői jogosítvány
  • autóalkatrész kereskedelemben szervezett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • br.: 720.000 Ft/hó + műszakpótlék + cafetéria
  • ingyenes céges buszjárat, üzemanyagtámogatás 15Ft/km
  • felelősségteljes, önálló, innovatív munkavégzés

Jelentkezni kizárólag fényképes önéletrajzzal lehet!

Azonosító: #5962
Munkavégzés helye: Üllő
Iparág: Raktáros
Pozíció: Raktári műszakvezető
Karrier szint: pályakezdő
Időbeosztás: egyműszakos
Céges busz: nincs
Szállás: nincs