Állás leírása

Szeretnél egy színvonalas cégnél dolgozni ahol van lehetőség szakmai fejlődésre? Akkor a legjobb helyen jársz!

SZERVIZ ASSZISZTENS pozícióra keresünk kollégákat Budapesten a 3. kerületbe!

FŐBB FELADATAID LESZNEK:

  • Alkatrész rendelések teljes körű intézése
  • Visszárus reklamációk kezelése
  • Napi tájékoztatás, kimutatások készítése
  • Iktatás
  • Utazások nyilvántartása
  • Egyéb adminisztráció

AMIT KÉRÜNK TŐLED:

  • Min. középfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Számítástechnikai alapismeretek

ELŐNYT JELENTt:

  • Vállalatirányítási szoftverekben való jártasság (pl. SAP, IFS)
  • Külföldi szállítmányozásban és vámeljárásokban szerzett tapasztalat

AMIT MI NYÚJTUNK:

  • változatos, színvonalas szakmai feladatok
  • fiatalos, családias hangulatú csapat
  • innovatív, egyéni ötleteket támogató környezet
  • versenyképes fizetés
Azonosító: #3003
Munkavégzés helye: Budapest III. ker
Iparág: Szerviz asszisztens
Pozíció: SZERVIZ ASSZISZTENS – Budapest 3. ker
Karrier szint: pályakezdő
Időbeosztás: egyműszakos
Céges busz: egyénileg
Szállás: nincs