Állás leírása

JELENTKEZZ Üllőre, egy nemzetközi logisztikával foglalkozó vállalathoz RAKTÁROS TARGONCÁSNAK!

IDŐBEOSZTÁS: két műszakos, 8 órás munkarend

6:00–14:00 / 14:00–22:00

AMIT KÍNÁLUNK: br. 1.753 Ft/óra

+ műszakpótlék

+ jelenléti bónusz: nettó 15.000 Ft

+ 3. hónap után: br. 37.500 Ft cafetéria

Próbaidő alatt: átlag nettó 233.000 Ft/hó

AMIT KÉRÜNK:

  • Korábbi raktári tapasztalat
  • Targoncavezetői jogosítvány 3324-es típusra
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • RF eszközhasználat

FELADATOK LESZNEK:

  • A beérkezett árumennyiség lepakolása, tételes átvétele és lokációra történő betárolása
  • Áru összekészítése
  • Az összekészített áru fóliázása, csomagolása
  • Sérült áru különválasztása, közvetlen felettes és a biztonsági szolgálat értesítése
  • Teljesítményigazoló munkalap vezetése

BEJÁRÁS:

  • Céges busszal ingyenesen megoldott: Csemő, Cegléd, Ceglédbercel, Albertirsa, Pilis, Monorierdő, Monor irányából
  • 15 Ft/km saját gépkocsi esetén (max. 12.000 Ft/hó értékben)
Azonosító: #1713
Munkavégzés helye: Üllő
Iparág: Targoncás
Pozíció: RAKTÁROS TARGONCÁS – Üllő
Karrier szint: 1-3 év
Időbeosztás: kétműszakos
Céges busz: van
Szállás: nincs