Állás leírása

Fontos a kiszámítható munkaidő és a stabil háttér?

JELENTKEZZ hozzánk Üllőre, egy nemzetközi logisztikával foglalkozó vállalathoz RAKTÁROS TARGONCÁSNAK!

FELADATOK LESZNEK:

➡ A beérkezett árumennyiség lepakolása, átvétele, betárolása

➡ Áru összekészítése

➡ Fóliázás, csomagolás

➡ Sérült áru különválasztása

AMIT KÍNÁLUNK: br. 1.957 Ft/óra

+ műszakpótlék

+ emelt bónusz: br. 80.000 Ft/hó

+ 3. hónap után: br. 37.500 Ft cafetéria

MUNKAREND: két műszakos, 8 órás munkarend 6:00–14:00 / 14:00–22:00

AMIT KÉRÜNK:

➡ Korábbi raktári tapasztalat

ELŐNY:

➡ Targoncavezetői jogosítvány mindhárom géptípusra

➡  Magasemelésű targoncás tapasztalat

BEJÁRÁS TÁMOGATÁS:

– Céges busszal ingyenesen megoldott: Csemő, Cegléd, Ceglédbercel, Albertirsa, Pilis, Monorierdő, Monor irányából

– 15 Ft/km saját gépkocsi esetén (max. 18.000 Ft/hó értékben)

Azonosító: #1713
Munkavégzés helye: Üllő
Iparág: Targoncás
Pozíció: RAKTÁROS TARGONCÁS – Üllő
Karrier szint: pályakezdő
Időbeosztás: egyműszakos
Céges busz: van
Szállás: nincs