Állás leírása

Vecsési csomagszállító partnercégünkhöz keresünk szakirányú végzettséggel rendelkező VÁM ÜGYINTÉZŐ kollégát!
FELTÉTELEK:
– középfokú végzettség
– vámügyintéző végzettség, vagy ilyen irányú, folyamatban lévő tanulmányok
– felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (Word, Excel)
Angol nyelvtudás és hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent!
FELADATOK:
– vámügyintézéssel járó adminisztráció ellátása
– vámokmányok elkészítése, ellenőrzése, kezelése, nyilvántartása, archiválása
– kapcsolattartás a vámhivatallal, az ügyfelekkel és társosztályokkal
IDŐBEOSZTÁS: : H-P
8:00-16:30 vagy 08:30-17:00
BÉREZÉS: Br. 400e./hó alapbér
+ br. 28.200 cafeteria az 1.hónaptól
CÉGES BUSZ: nincs, a bejárást egyénileg kell megoldani
– 15 Ft/km üzemanyag támogatás
– a ‘Jelentkezés most’ gombra kattintva
– emailben ‘Vecsés-vám’ megjelöléssel
Azonosító: #2367
Munkavégzés helye: Vecsés
Iparág: Vámügyintéző
Pozíció: VÁMÜGYINTÉZŐ – Vecsés
Karrier szint: pályakezdő
Időbeosztás: egyműszakos
Céges busz: van
Szállás: nincs