Állás leírása

Budapest, Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren működő logisztikai központunkba, két műszakos munkarendbe keresünk VÁMÜGYINTÉZŐ kollégákat!

FELADATOK:

  • Napi kapcsolattartás a Vámhivatallal, megbízóval
  • Okmánykezelés (normál és egyszerűsített eljárásban export, import vámkezelések, továbbítások elkészítése)
  • Adminisztrációs feladatok

ELVÁRÁSOK:

  • Vámügyintézői képesítés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (word, excel ismerete);
  • Jó kommunikációs készség; terhelhetőség

ELŐNYT JELENT:

  • gyűjtőforgalomban, expressz szállítmányozói szolgáltatónál (gyorsposta) szerzett tapasztalat
  • angol nyelvismeret
  • Kompakt-Zoll vámprogram ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • szakmai fejlődési lehetőség
  • fiatal, lendületes csapat
  • bejárási támogatás
  • cafetéria juttatás béren felül: szép-kártya, munkába járási támogatás 15 Ft.-/km gépjármű támogatás vagy bérlet, csapatépítő nyáron, karácsonyi parti
  • bérezés megegyezés szerint!
Azonosító: #2367
Munkavégzés helye: Vecsés
Iparág: Vámügyintéző
Pozíció: VÁMÜGYINTÉZŐ – Vecsés
Karrier szint: 1-3 év
Időbeosztás: kétműszakos
Céges busz: bejárás támogatása
Szállás: nincs