Állás leírása

3-5 év tapasztalattal és vám ügyintézői bizonyítvánnyal rendelkezők jelentkezését várjuk Vecsésen!
FELADATOK:
– Napi kapcsolattartás a Vámhivatallal, megbízóval
– Okmánykezelés (normál és egyszerűsített eljárásban export, import vámkezelések, továbbítások elkészítése)
– Adminisztrációs feladatok
ELVÁRÁSOK:
– Vámügyintézői képesítés
– Felhasználói szintű számítógépes ismeret (word, excel ismerete);
– Jó kommunikációs készség; terhelhetőség
ELŐNYT JELENT:
– gyűjtőforgalomban, expressz szállítmányozói szolgáltatónál (gyorsposta) szerzett tapasztalat
– angol nyelvismeret
– MindSoft vámprogram ismerete
AMIT KÍNÁLUNK:
– összetett felelősségteljes munkakör
– szakmai fejlődési lehetőség
– fiatal, lendületes csapat
– Bejárási támogatás
– Cafetéria juttatás béren felül: szép-kártya, munkába járási támogatás
– 15 Ft.-/km gépjármű támogatás vagy bérlet
MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest, Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér, A porta
Magyar és angol nyelvű önéletrajzzal, bérigény megjelölésével!
Azonosító: #1534
Munkavégzés helye: Vecsés
Iparág: Vámügyintéző
Pozíció: VÁM ÜGYINTÉZŐ 3-5 ÉV TAPASZTALATTAL – Vecsés
Karrier szint: 3-5 év
Időbeosztás: egyműszakos
Céges busz: egyénileg
Szállás: nincs